Koszty i termin wysyłki

1. Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie albo drogą mailową.
2. Towar dostarczany jest za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich. W niektórych przypadkach istnieje możliwość odbioru osobistego towarów w siedzibie Sprzedającego.
3. Maksymalny czas realizacji zamówienia (od potwierdzenia przyjęcia zamówienia do wysłania przesyłki do Kupującego) wynosi 7 dni roboczych.
4. Przesyłka dostarczona jest od 2 do 5 dni. Jest to orientacyjny czas dostawy i dotyczy on zamówień z opcją przesyłki „za pobraniem”. Przy wyborze opcji płatności „przedpłata/przelew” do czasu podanego należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu internetowego (zwykle 1-2 dni robocze).
5. W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, które mają zostać dostarczone w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od terminu skompletowania przez Sprzedającego ostatniego elementu danego zamówienia, chyba, że strony postanowią inaczej.
6. Kupujący obciążany jest kosztami dostawy (wysyłki) określonymi w kosztach wysyłki. Wysokość opłat uzależniona jest od rodzaju transportu oraz sposobu płatności. Kupujący może się zapoznać z cennikiem kosztów wysyłki w każdej chwili klikając w LINK.